Profesjonalnym niszczeniem danych zajmujemy się od 2012 roku.

Przez ten czas opracowaliśmy skuteczne rozwiązania dla Twojego biznesu

Niezależnie od tego

czy reprezentujesz małą firmę czy dużą korporację czy potrzebujesz stałej współpracy czy doraźnej

 

Mamy dla Ciebie dobrą ofertę!

Sprawdź »

Zakres naszych usług:

Out PAPER

Out BOX

Out HDD

Niszczenie dokumentów »

Niszczenie dokumentów bieżących »

 

Niszczenie dysków twardych »

Out Complet

Out Delete

Kompleksowe niszczenie »

kasowanie /nadpisywanie danych »

Zapraszamy do kontaktu z nami:

Tobiasz Lupa

T: 792-800-286

M: T.Lupa@outpaper.pl

Paulina Borysławska

T: 791-265-307

M: P.Boryslawska@outpaper.pl

Realizacje/terminy

Tel: 792-800-286

Jadwiga Goczek

T: 791-115-300

M: J.Goczek@outpaper.pl

Danuta Plewczyńska

T: 690-159-409

M: D.Plewczynska@outpaper.pl

Dział bezpieczeństwa

monitoring@outpaper.pl

Karolina Jędrzejczyk

T: 791-119-300

M: K.Jedrzejczyk@outpaper.pl

Lucyna Karwicz

T: 791-269-300

M: L.Karwicz@outpaper.pl

Reklamacje

zarzad@outpaper.pl

Nazwa i siedziba firmy:

 

Larigo Group

 

ul. 3-go Maja 64/66

93-408 Łódż

 

KRS: 0000 433 968

REGON: 101469150

NIP: 7272787466

Pracujemy w godzinach:

 

Opiekunowie klienta

Poniedziałek - piątek od 7:30 do 14:00

 

Biuro

Poniedziałek - piątek od 7:30 do 14:00

 

Hala niszczeń

7 dni w tygodniu - 24h